Deutsch

Firma byla založena v roce 1993, ve firmě pracuje v průměru 20 pracovníků. Oborem činnosti je realizace zakázek z oboru ocelostaveb, speciálních ocelových konstrukcí pro průmysl, stavebnictví, ale i pro běžného zákazníka. 90% produkce je pro zákazníky do zahraničí. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, bez které bychom ani renomovaným zákazníkům jakými jsou např. Daimler-Chrysler, VW, BMW, BASF, Bosch, Swissair, Airbus apod. nemohli po celou dobu dodávat naše výrobky. Předpokladem pro prosazení se ve volné soutěži v zahraničí je nutnost splňovat potřebnou kvalifikaci firmy a jejích pracovníků. Firma proto získala a po celou dobu udržuje velký důraz způsobilosti dle DIN 18800 a to v nejvyšším stupni E, který opravňuje k výrobě od staticky namáhaných staveb jakými jsou haly, veškeré průmyslové ocelové konstrukce, tak i ocelové díly namáhané dynamicky, jakými jsou např. mostní konstrukce, jeřábové konstrukce apod.

V našem závodě v Hospozíně pak na ohýbacích strojích vyrábíme trubkové ohyby a to technologií ohýbáním za studena s pomocí výsuvného trnu v dimenzích od DN 15 až DN 250.

Trubkové ohyby nacházejí uplatnění ve všech potrubních systémech od horkovodů, parovodů, plynovodů až po různé technologické potrubní rozvody. S našimi výrobky je možné se setkat vedle ČR, Německa, Rakouska, Švýcarska i v Dubai, Iránu, Číně, Malajsii a Kuvajtu.

Výpis z obchodního rejstříku: nahlédněte.

Firma je certifikována od SLV Hannover a vlastní velký průkaz způsobilosti dle DIN 18 800 T 7 pro realizaci ocelových staveb.
KOVELMONT spol s r.o., Dělnická 21, Most-Velebudice, 434 01, tel: 411 440 060, fax: 476 702 797, kovelmont@email.cz
- ocelové konstrukce, trubkové ohyby, zámečnické služby, obrábění kovů -
Copyright ©2008 KOVELMONT, Created by UpFront